Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře vám poskytnou perfektní design i maximální bezpečí!

Bezpečnostní dveře Praha v sobě kloubí přitažlivý design, kvalitní provedení a především slibují maximální bezpečí – a to je pro každou rodinu bezesporu tím největším pokladem. Mnoho lidí bezpečnost hlavních dveří podceňuje, což je špatně. Nikdy nevíte, co se může stát v době vaší nepřítomnosti a co víc – dokonce i v době, kdy celá rodina bude klidně a nerušeně spát! Kriminálním živlům se v poslední době daří, což je způsobeno i neopatrností lidí. Bezpečnostní dveře Praha jsou proto jasnou volbou pro ty, kteří pro sebe i svou rodinu žádají jen to nejlepší.

Bezpečnostní dveře – investice, která se vám mnohonásobně vrátí!

Jestliže patříte k lidem, kterým pořízení bezpečnostních dveří přijde jako zbytečné vyhození peněz, šidíte o klid a bezpečí jen sami sebe. Domov je místem, kde se všichni chceme cítit příjemně a především v bezpečí – a to za jakékoli situace. Bezpečnostní dveře Praha vám podobné pocity hravě dopřejí a zajistí vám klidné žití i ničím nerušený spánek. Jejich pořízení je možná po finanční stránce náročnější, ovšem jedná se o investici, která se vám mnohonásobně vrátí. Tak nad čím ještě váháte?

Bezpečnostní dveře – na poskytnutý klid si rázem zvyknete!

Máte-li rodinu, pak by pro vás mělo být její bezpečí vždy na prvním místě. Nepodceňujte současnou situaci a zajistěte sobě i celé rodině maximum bezpečí. Bezpečnostní dveře Praha vám poskytnou nejen příjemný doplněk vašeho bydlení, ale především již zmíněný klid – a na ten si velice snadno zvyknete. Chtějte pro sebe jen to nejlepší, vždyť rodina je to nejdůležitější, co každý z nás má!

Bezpečnostní dveře Vám poskytnou klidný sánek

Jestliže si pořídíte bezpečnostní dveře Praha, budou vaše noci klidné a ničí nerušené. Navíc se nebudete muset bát svůj domov opustit a odejít například do práce nebo na nákup. Všechny vaše cennosti i klid na duši zůstane nedotčený.

 

NEXT_logo_stredni

Firma NEXT je tradičním výrobcem bezpečnostních dveří v České republice. Na trhu je již od roku 1991, její zakladatelé Ivan Pavlíček a Miloslav Kothera patřili k průkopníkům ve výrobě vchodových bezpečnostních dveří na našem trhu.

Dnes firma NEXT ročně vyrobí a prodá okolo 5000 kusů bezpečnostních dveří, například v Praze má téměř každý čtvrtý byt dveře této značky. Výrobní hala v Budyni nad Ohří zaměstnává několik desítek odborných řemeslníků, centrála v Praze a pobočky v Brně, Plzni, Ostravě a Hradci Králové pak disponují vyškoleným týmem obchodníků a montážníků, kteří zrealizují zakázku od prvotní konzultace a zaměření až po samotnou realizaci.

Na dveře NEXT se můžete spolehnout!

b-pozitiv_jpg

Dveře požárně bezpečnostní třídy 2 se používají tam, kde je podle norem požadován protipožární uzávěr. Klade se zde navíc důraz na zabránění vniknutí cizích osob do daného bytu, či domu. Tyto vnitřní vchodové dveře Vás tak lépe chrání před nebezpečím.

Bezpečnost je zajištěna použitím pětibodového bezpečnostního zámku a na straně pantů instalací trnů proti vysazení.

Požární odolnost je u těchto dveří 30 minut.

Zašlete nám nezávaznou poptávku a náš zkušený tým Vás bude kontaktovat.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Předmět

Vaše zpráva