Interiérové dveře

ZlomekJsme výhradní obchodní zástupci společnosti Zlomek. Český výrobce interiérových dveří a zárubní, specializující tomuto oboru od roku 1993, kdy se zabývala jejich montážemi. Postupem času se společnost rozrostla o vlastní produkci dveří i zárubní. Dveře a zárubně vyrábí ve dvou provozovnách - Hodoníně a Rohatci. Na trhu si buduje jméno kvalitního českého výrobce.

sapeli-logo-sSAPELI je největším a historicky také nejstarším výrobcem dveří v Česku. Úspěchy značky SAPELI jsou postaveny na špičkovém designu a precizní kvalitě bez jakýchkoli kompromisů. SAPELI vyrábí dveře a obložkové zárubně, na něž se zákazníci mohou spolehnout a které se stanou ozdobou každého interiéru. Výběr je prakticky neomezený, nabízíme desítky možných kombinací materiálu dveří, povrchové úpravy, dekoru, prosklení či kování.

 

logo-hormann

Ať klasické nebo moderní, bílý lak nebo buk, se skleněnými prvky nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli - Hörmann vám nabízí přesně ty dřevěné vnitřní dveře, které se hodí k vám a vašemu vnitřnímu zařízení. Vnitřní dveře ze dřeva přesvědčují velice kvalitním vzhledem a prémiovou kvalitou. Budete z nich mít po mnoho let radost a vyberete si pro svůj domov doslova "Dveře pro život".

b-pozitiv_jpg

Český výrobce dveří a obložkových zárubní. Sortiment SOLODOOR zahrnuje nejen klasické fóliované dveře či dveře v povrchu CPL a SOLO 3D, ale i dveře dýhované a speciální produkty, jako protipožární, kouřotěsné, zátěžové, protihlukové, či posuvné dveře.