Podlahy

Vinylové podlahy, laminátové podlahy, podlahy z masivu, třívrstvé plovoucí podlahy, dřevěné parkety, PVC, laky, oleje, vosky, lepidla, prostředky na čištění a údržbu podlah, obvodové a přechodové lišty. Většina nabízených podlah má patentovaný zámkový systém. Součástí je také pokládka podlah.

Vinylové podlahy Vinyl Floor Forever

Vinylové podlahy Vinyl Floor Forever nabízí širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Tyto vinylové podlahy jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují a lze je pokládat na vodní podlahové topení. Vinylové podlahy s nášlapnou vrstvou 0,55 mm jsou vhodné i do komerčních prostor. V nabídce najdete nově i 8 dekorů, které lze pokládat plovoucím způsobem.

Laminátové podlahy Balterio

Belgický výrobce špičkových laminátových podlah Balterio nabízí podlahy naprosto věrně napodobující přírodní povrch dřeva. Kromě dokonalé V-Spáry nabízí Balterio ručně broušené nebo kartáčované povrchy.

Masivní podlahy a vrstvené dřevěné podlahy Berthold

Masivní dřevěné podlahy Berthold jsou mezi podlahovými krytinami výrobkem nejvyšší třídy. Díky silné tloušťce masivního dřeva je lze téměř „donekonečna“ brousit a znovu povrchově upravovat. V nabídce najdete evropské i exotické dřeviny. Vrstvené podlahy Berthold Multiplex jsou extrémně stabilní, a proto vhodné na podlahové vytápění.

Copyright © 2015 Pixel Theme Studio. All rights reserved.